ART / Lithographs / Litograph in colors 13914145
nr 1391 4145
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Ingrid Roth (b. 1958), Sweden. HC-upplaga (hors de commerce), signed. Sheet: 27x59, outer dimensions including frame: 45x75 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, HC-upplaga (hors de commerce), Signerad. Bladets mått: 27x59, yttermått inklusive ram: 45x75 cm
Ingrid Roth, Swedish painter, born 1958.
SEK 800
Monday April 19 2021
at 20:01:29
100 kr
250 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
500 kr (Robot)
700 kr